Choď na obsah Choď na menu
 


Takže. Prihlásila sa Lenočka a WewiQ. Obe máte suprovú grafiku, suprové colorizovanie a super odhodlanie. Ale jedna musí vyhrať. Takže výsledky:

 

WewiQ

Obrázok

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Veľmi pekná colorka. Farby sú také vyvážené a  je to veľmi zaujímavé. Nemáš to ani umelé, ani také príliš odfarbené. Len neviem prečo, zdá sa mi to také... zvláštne. Takže ja dávam 10/9/5b.

 

Obrázok

 

 

 

 

 

Logo je veľmi pekné a zaujímavé farby. Pekný brushe, super orezanie a krásne písmo. Ešte sa mi páči, že nekladieš veľký dojem na to, kto logo vytvoril. WewiQ, tebe logá vážne idú! 10/10b.

 

Obrázok

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Páči sa mi tá tyrkysová a tá zlatá je pekne skombinovaná. Mne tu vôbec nič nechýba. Páči sa mi farba rúžu a jedno plus. Mne sa už pri sťahovaní obrázka zdalo, že zatvorený a otvorený rúž je ten istý. Takže máš 10/10b.

 

Obrázok 

 

 

Mne sa veľmi páči to prepojenie, ale By Lenka veľmi nevidno. Tvoje a WewiQine logo sa mi strašne páčilo, ale ty si vyhrala v colorizovaní, tak som dala WewiQ ako prvú.

 

 

Táto súťaž nebola pre reklamy a/alebo diplomy, ale o podelenie sa o grafiku.

A samozrejme, pre inšpiráciu pre ostatných grafikárov XD

 

 

Komentáre

Pridať komentár

Prehľad komentárov

:-))))))

(IzabelQa, 24. 10. 2010 10:30)

Ahoj newem kam ti to mam poslat tak ti to posielam sem : Ahoj ked chces ostat mojim SB tak sa pls zapis na mojom webiqu http://www.h2o-h2o123.estranky.cz a este ma mas v oblebenych odkazoch napisanu bez l tak pls napis tam IzabelQa nie IzabeQa Dakujem

..............

(Lenka, 16. 9. 2010 19:37)

Ahojky. Ja neviem kam ti to mám poslať takže ja to dávam sem. :)

Colorka: http://img.janforman.com/Colorizujfgro.jpg
Logo: http://img.janforman.com/annapzv1.jpg

Dúfam, že sa tu to bude páčiť. Keď bude 2. kolo tak napíš. :)