Choď na obsah Choď na menu
 


Taylor Momsen

30. 8. 2010

Skoro všetci tu nadávajú na Miley Cyrus - ale ja som vám našla lepší objekt, konkrétne Taylor Momsen! Má na konte viec škandálov ako Lindsay Lohan, Paris Hilton, Britney Spears a Lady GaGa dohromady! Toto dievča sa narodilo v júli 1993, teda o rok neskôr, ako Miley alebo Selena. Napriek tomu fajčí, machlí sa horšie ako Noah Cyrus a v svojich klipoch kladie väčší dôraz na seba ako na hudbu. Takže pekne od začiatku.

Taylor Momsen najprv bola celkom normálne dievča - hrala v Gossip Girls, obliekala sa normálne... Až sa zrazu raz namachlila ako štetka:

 

Obrázok

Keď sa maľovala, pravdepodobne bola na mol. Ale to je len môj názor.

No a potom ju paparazzi nachytali s cigaretou v hube.

 

Obrázok

Obrázok

A okrem toho fajčí aj na koncertoch:

 

Obrázok

Na zopár koncertoch predvádzala takéto oblečenie:

 

Obrázok

Otras. A, samozrejme, ako štetka sa oblieka aj inokedy...

 

Obrázok

Chudinka, tak sa snaží zaujať a byť väčšia štetka ako Lindsay Lohan, no a všetko jej skazí tá ,,blbá Miley Cyrus"...

Mimochodom, keď má jej kaderníčka voľno, Taylor sa vie naozaj nádherne učesať!

 

Obrázok

 

Taylor Momsen si dokonca pripísala aj tento výrok: „Vyrastala som ako katolíčka. Raz som mala dokonca sex s kňazom...iba žartujem,“ opravila sa rýchlo, pravdepodobne videla všetkých tých s vracajúcich reportérov. Takže, určite so mnou shlasíte, že Taylor je krava a prestanete nadávať na Miley Cyrus... a začnete na túto speváčku, či ako si to hovorí.

 

Ale aby sme všetci neboli takí zlí, nájdeme na Tylor aj nejakú tú dobrú vlastnosť. Takže, jedna z dobrých vlastností Taylor Momsen je... ehhh... taká asi nie je! Povedzme si otvorene, Taylor je blbá krava, ktorá nevie čo so sebou. Takže čakám na vaše komentáre a boh vás chrráň, ak budete písať, že toto je vaša obľúbená celebrita! xD

- - -Tina♥- - -

 

V pohode si to skopírujte (samozrejme so zdrojom), aby čo najviac ľudí vedelo, že Miley Cyrus je len slabý odvar z Taylor Momsen! Na tento účel som pripravila aj špeciálny klub! Kuk nižšie...

Obrázok

 

 

 

 

 

 

 

Komentáre

Pridať komentár

Prehľad komentárov

Bjač

(Tvoja matka, 21. 9. 2014 22:29)

Ja si myslím ,že ty si úplna piča ktorá ma hovno a nejak trochu závidíš len to, že Taylor je aj tak najlepšia a svoje priblbé články čítaš tak ty so svojou rodinou. :D

fffffffffffffff

(ffffffffff, 24. 5. 2012 12:10)

Tak toto bolo fakt trapné :D ako možeš povedat o niekom že je štetka ked si toho človeka nemala možnost spoznať?a to ako vyzerá je jej štýl...ja osobne by som napísala najradšej takýto sprostý článok o tebe ale niesi na tolko dôležitá :)

Vymaž to!

(Rose, 30. 1. 2011 13:20)

Súhlasím s Vevi Taylor je náhodou úžasná!Určite nieje väčšia štetka ako ty tak drž tú svoju debilnú hubu a píš o sebe!Pokojne aj vyfajči Miley Cyrus ja to máám tak bohovsky v paaase že som si ukradnutá aj ja.Taylor Momsen ma veľmi inšpirovala v obliekaní a je to skvelé!

Vymaž to!

(Rose, 30. 1. 2011 13:19)

Súhlasím s Vevi Taylor je náhodou úžasná!Určite nieje väčšia štetka ako ty tak drž tú svoju debilnú hubu a píš o sebe!Pokojne aj vyfajči Miley Cyrus ja to máám tak bohovsky v paaase že som si ukradnutá aj ja.Taylor Momsen ma veľmi inšpirovala v obliekaní a je to skvelé!

!Taylor nie je blbá krava!

(Vevi, 6. 11. 2010 22:14)

Jedine, kto je tu blbá krava, si tu ty. :) Netreba pozerať na to, ako je namaľovaná, oblečená a či pije alebo fajčí, pretože toto všetko je jej vec.! Mimochodm, treba si všímať, ako krásne spieva, akú má peknú farbu hlasu a jej skupina The Pretty Reckless je super! Na Miley nadáva jedine tak debilný bulvár a kkti, čo žiarlia na ňu... Slováci nevedia, čo je dobré... Okamžite by som teraz vymazala tento článok...